| Productnaam | KSV10-47AL-0-N met Hydraforce holte VC10-2 dubbele spoel 3 positie 4 manier spoel magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47BL-0-N vier poort spoel klep + twee connector hydraulische standaard klep kan uitwisselen me |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47DL-0-N Plug in 4 manier 3 positie hydraulische standaard VC10 holte kon in plaats van hydraf |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV104754B-0-N Op maat gemaakte elektrische klep van het type oliepoortcartridge met vierwegdrie-pos |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | 2 WAY 2 POSITIE magnetoventil |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 360 bar |
| Nominale stroom | 114 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | Hydraulische magnetoventil met 2-positie 3-weg oliecontrole afgesneden ventiel van hydraforce holte |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | Hydraulisch gecontroleerde schokklep van staalcarrosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische onderdelen |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/pallet/op verzoek |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VBCD-DE Een dubbele cartridge met doorstroming 40L 60L hydraulische tegenbalans klep met stalen klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor een stalen klepcarrière |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |