| Productnaam | Gepersonaliseerde hydraulische klepcollectoren met aluminiumbodem, hydraforce klepcollectoren China |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren, stalen hydraulische kleppenblok, QT500-7 klepkarosserie met oppervl |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | stalen klepkarosserie met drukverlagend proportioneel magnetoventil hydraulische klepcollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren, nominale stroom 400L elektrische hydraulische magnetoventil met sta |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren met diafragma accumulator staal klep lichaam graafmachine piloot kle |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Oliepakket van de graafmachine met stalen of aluminium klepkarosserie met drukverlagend klep en cart |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Aluminium 6061-T6 hydraulische magnetoventielcollectoren met diafragma-accumulatorklepgroep |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC10-2 standaardholte |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 60L doorstroming per minuut |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | Fabriek Direct Hydraulische Valve Manifold Block Voor grote mechanische apparatuur |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 230 bar |
| Maximale piekdruk | 38 MPa/ 23 MPa |
| kleptype 1 | SOLENOÏDEkleppen |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagende kleppen |