| Naam van het product | KSV10-25-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSQMV-serie buisvormig eenrichtingsverkeer met G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gasstroomverlichtingsklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Naam van het product | met een vermogen van meer dan 50 W |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Materiaal | VRDD Dubbele patrooncontroleventiel met twee patroon hydraulische sluitventiel |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF16-22-0-N Hydraforce vervangend standaard hydraulisch magnetoventil met tweeweg twee positie 12V |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie VC-10 holte met draad hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | cartridge-solenoïde-klep |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |