| Naam van het product | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | VRSL-FL met stalen klepkarosserie hydraulische patroon piloot bediende remklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal QT500-7 |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSF08-22-0-N hydraulische magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF10-22-0-N hydraulische magnetoventil voor graafmachines, VC12 holte gat met gegraven magnetoventi |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |