| Productnaam | KPV72-30A hydraulisch magnetoventil, proportioneel stroomklep, ER DG connector 12V 24V 13V 27V propo |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | KSQMV-B enkelwegklep, enkelbuisgasklep, enkelweggasklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | VBCD-SE-FL G1/2 hydraulische overcentrale klep, gemaakt in China staal enkelverlichtingsbalansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor staalmateriaal |
| Maximale piekdruk | 210 bar voor aluminiummaterialen |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KSPC-G3/8 met twee veiligheidskleppen QT500-7 op staalklep gebaseerde hydraulische sluitklep |
|---|---|
| Toepassing | Onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | blok van klep van staal |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL-FL-flange-type hydraulisch afsluitklep, 50L stroom G1/2 pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen voor hydraulische machines |
| Type verbinding | type plaatmontage of buisvorm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSV08-24L-0-N hydraulische cartridge magnetoventil, tweeweg twee positie magnetoventil met draad |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV08-30L-0-N hydraulische magnetoventil drieweg twee positie ER DT04-2P 12V of 24V |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |
| Naam van het product | KSV08-31L-0-N magnetisch bediende cartridge klep, Hydraulische 3-weg 2-positie stekker in magnetisch |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |