| Naam van het product | KSV10-3L-0-N hydraulisch magnetoventil met 2 positie 3 weg oliecontrole afsnijventiel van hydraforce |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Productnaam | KSV08-47A-0-N hydraulische magnetoventil met dubbele spoel, 4 richting 3 positie, aangesloten/uitges |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47AL-0-N ER of DG twee magnetische spoel in- en uitschakelingssysteem vierweg drie positie |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47DL-0-N Plug in 4 manier 3 positie hydraulische standaard VC10 holte kon in plaats van hydraf |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV10-47B-0-N Ondersteuning OEM ODM hydraulisch systeemontwerp Chinese fabrikant voor hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 gat |
| Druk | 350 bar (5075 psi) |
| Stroompercentage | 22.7 lpm (6 gpm) maximaal bij 207 bar (3000 psi), maximaal 328 ml/Min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | KSV08-30-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 l / min |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Naam van het product | KSV10-25-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |