| Naam van het product | KSV10-25-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | Hydraulische magnetoventil met 2-positie 3-weg oliecontrole afgesneden ventiel van hydraforce holte |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Naam van het product | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroombereik | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | standaard holtegat VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar nominale druk |
| Nominale stroom | 30L/Min nominale doorstroming |
| werkingsbeginsel | eenrichtingscontroleventieltype |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | met een vermogen van meer dan 50 W |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |