| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | KPRDB drukverlagend klep ressure verlagend klep, Sun-serie cartridge drukvrijlaat |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | VBCD-DE Een dubbele cartridge met doorstroming 40L 60L hydraulische tegenbalans klep met stalen klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor een stalen klepcarrière |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL met hydraulisch systeem met een kleinschalige klepkarosserie met gebruikmaking van een door een |
|---|---|
| Toepassing | toepassing van onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie VC-10 holte met draad hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | cartridge-solenoïde-klep |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC10-2 standaardholte |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 60L doorstroming per minuut |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 164 ml |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische overcentrale klep, met één of twee cartridges, met een balansklep met een do |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC10-2 standaard geheel |
| Nominale druk | 350 bar = 35 MPa |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |