| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | drie positie twee kanten |
| Productnaam | Overstroming veiligheidsventiel |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KPRDB-LAN Drukverlagend klep met standaard holtegat T-11A cartridge-type drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Productnaam | KLCD-1-2DE met twee balansklep, G1/2 overcentrale klep met dubbele patronen |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Productnaam | VBCD-SE-FL G1/2 hydraulische overcentrale klep, gemaakt in China staal enkelverlichtingsbalansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor staalmateriaal |
| Maximale piekdruk | 210 bar voor aluminiummaterialen |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | buis- of plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRDD-hydraulische klep met twee cartridges met G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 draadgrootte |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische Delen |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 materiaal van de klepblok |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |