| Productnaam | KSPC-G3/8 met twee veiligheidskleppen QT500-7 op staalklep gebaseerde hydraulische sluitklep |
|---|---|
| Toepassing | Onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | blok van klep van staal |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | KSV10-34-0-N Standaard hydraulisch magnetoventil met DG DIN43650 aansluiting,hydraulische stroomrege |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KSV12-34-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventiel hydraulisch ventiel met driewegdriepositi |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | KSV10-47CL-0-N magnetoventil 4 poort 3 manier hetzelfde met Hydraforce gegraven in magnetoventil met |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Functie | 4 weg 3 positie op afklep |
| Naam van het product | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische onderdelen |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | 4 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 11.4L/Min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie vier (enige gesloten kegel, normaal) |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | KDPC05-G3/8 aangepaste hydraulische vergrendelingsklep met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot bediende remkle |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSV12-24-0-N hydraulisch magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil v |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF16-22-0-N Hydraforce vervangend standaard hydraulisch magnetoventil met tweeweg twee positie 12V |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |