| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Pilot-olievoedingseenheid met difraam accumulator met staal- of aulumiumventielcollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | KFBV-150/550 explosiebestendige klep voor hydraulisch systeem, hydraulische reserveonderdelen voor g |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | KFBV-150/550 op maat gemaakte hydraulische onderdelen van graafmachines, ontploffingsdempende klep v |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | KFBV-150/550 zware vrachtwagens hydraulisch systeem explosie klep, anti-explosie hydraulische klep p |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | vlambestrijdingsventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | KFBV-150/550 hydraulische laadklep, zware explosiebestendige klep, explosiebestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 55 MPa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | KFBV-150/550 Ex-proof klep inkapseling Ex-m en vlamvast behuizing Ex-t hydraulische ontploffingsdich |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 55 MPa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Materiaal QT500-7 |