| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | de klep van de drukveiligheid |
|---|---|
| holte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hydraulische explosiebestendige klep, aangepaste hydraulische locakklep, overcentrale k |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Naam van het product | hydraulische 2-positie 6-weg magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Alle externe draadvormige interfaces | JIS B2351G3/8 |
| oppervlak van de klep | oppervlaktebehandeling van zink-nikkellegeringen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | OEM ODM beschikbare kleppencollectoren met sloenoïde kleppenbank hydraulisch systeem gebruik proport |
|---|---|
| Nominale druk | voor 6061-6T: 210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Graafmachine Hydraulisch systeem met piloot oliebron klep, piloot olie toevoer kit met diafragma acc |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeemontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil, stalen lichaam me |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeem ontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil,stalen carrosseri |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |