| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 361 bar / aluminium 221 bar zoals gevraagd |
| Maximale piekdruk | 360 bar druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / 211 bar |
| Maximale piekdruk | 36 MPa/ 22 MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 21 MPa aluminiumcarrosserie |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 210 bar Hoofdstuk van aluminium |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 100bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Elektromagnetisch vermogen | 20W |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 210bar |
| Maximale piekdruk | 21MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | SBKH QT500-7 stalen klep met oppervlaktebehandeling zink-nikkellegering hogedruk kogelklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH plaat montage kogelklep, Manifold gemonteerde kogelklep, hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |