| Productnaam | QT500-7 stalen klepblok met diafragma accumulator graafmachine piloot olievoorziening kit |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Stalen klep lichaam met diafragma accumulator piloot olievoorziening kit gemaakt in China olie bron |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische graafmachine-pilotklep met diafragma-oliebronklep op basis van een klepkarosserie van s |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische ventielcollectoren met magnetoventil, stalen ventielkarosserie, piloot-olievoorzienings |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | KSV10-43-0-N Solenoïde cartridge klep spoel, 4 WAY 2 POSITIES Klep, Solenoïde aan/uit bedieningsklep |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 23 l per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | Op maat gemaakte OEM ODM hydraulische ballastklep met harde behandeling enkelvoudige of dubbele cart |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep, tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / aluminium 220 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | Druk van 36Mpa |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Productnaam | OEM Solenoïde graafmachine Pilot Valve Manifold Hydraulische Pilot Olievoorziening Voor grote produc |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 220 bar hangt af van het type materiaal van de klepkarosserie |
| Maximale piekdruk | Maximale druk van 36 MPa/22 MPa |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep met G1/2 olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 361 bar / aluminium 221 bar zoals gevraagd |
| Maximale piekdruk | 360 bar druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |