| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Productnaam | KSV10-47CL-0-N magnetoventil 4 poort 3 manier hetzelfde met Hydraforce gegraven in magnetoventil met |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Functie | 4 weg 3 positie op afklep |
| Naam van het product | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Productnaam | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | KPR50-38A-0-N Hydraulische zonne- en Hydraforce-serie cartridge drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| werkingsbeginsel | 3-weg spoelklep |
| Productnaam | VRSD-hydraulische afsluitklep met één patroon met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 controleventil |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/buisvormig |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |