| Productnaam | Hydraulische richtingklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Productnaam | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 210Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | KLCD G3/8 DEFL dubbel reliëf type pilootcontrole klep op basis van staal QT500-7 klep lichaam met zi |
|---|---|
| Grootte van de oliepoort | G3/8 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Materiaal | VRSE G1/2 G1/4 draadgrootte enkelpilot-controleventiel, één controleventil hydraulisch slot |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Materiaal | VRDE Met hydraforce-controleventiel met stalen carrosserie hydraulisch piloot bediend vergrendelings |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Naam van het product | KPV72-30 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 35Mpa |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 209Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |