| Productnaam | KPR50-38A-0-N Hydraulische zonne- en Hydraforce-serie cartridge drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| werkingsbeginsel | 3-weg spoelklep |
| Productnaam | VRSD-hydraulische afsluitklep met één patroon met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 controleventil |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/buisvormig |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VBCD-SEA enkelpatroon stalen klep lichaam balans klep, dubbele reliëf klep overcentrum klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | Stalen klepcarrière |
| Productnaam | KSPC-G1 / 4 OEM ODM beschikbaar pilot bediend remklep, dubbele verlichting klep op staal lichaam |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | Fabriek Direct Hydraulische Valve Manifold Block Voor grote mechanische apparatuur |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 230 bar |
| Maximale piekdruk | 38 MPa/ 23 MPa |
| kleptype 1 | SOLENOÏDEkleppen |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagende kleppen |
| Productnaam | 4 weg 3-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 300 ml/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | Verlichtingsklep KRV-S08 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35Mb |
| Nominale stroom | maximaal 30 lpm |
| Filter | Binnen NAS9-niveau |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |