| Productnaam | 4 weg 3-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 300 ml/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Productnaam | KSP08-25-0-N hydraulische magnetoventil met richtingsfunctie proportioneel ventiel,proportioneel ric |
|---|---|
| Holtegat | 3-4 16 UNF |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-B enkelwegklep, enkelbuisgasklep, enkelweggasklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Productnaam | KSV08-47C-0-N Solenoïde cartridge klep 3 POSITIE, 4 PORT CLOSED CENTER Solenoïde aan/uit bedieningen |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47BL-0-N hydraulisch magnetoventil met dubbele aansluiting DIN43650 of DT04-2P-gegooid patroon |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47DL-0-N alle soorten stekker in magnetoventil,twin spoelen hydraforce standaard holte cartrid |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie |