| Naam van het product | KSV10-44 hydraulische klep, rechtstreeks werkende 2-positie 4-wegrichtingsbesturing |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 25 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Naam van het product | KSV10-43-0-N Solenoïde cartridge klep spoel, 4 WAY 2 POSITIES Klep, Solenoïde aan/uit bedieningsklep |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 23 l per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Naam van het product | KSV08-30-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 l / min |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 4 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 11.4L/Min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie vier (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | drie positie twee kanten |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |