| Naam van het product | KSV10-44 hydraulische klep, rechtstreeks werkende 2-positie 4-wegrichtingsbesturing |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 25 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Naam van het product | KSV08-30-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 l / min |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | 4 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 11.4L/Min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie vier (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Productnaam | KSP08-25-0-N hydraulische magnetoventil met richtingsfunctie proportioneel ventiel,proportioneel ric |
|---|---|
| Holtegat | 3-4 16 UNF |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-B enkelwegklep, enkelbuisgasklep, enkelweggasklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |