| Productnaam | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Productnaam | VH3V Direkte kogelklep met hoogwaardig stalen lichaam 2 weg 3 weg recht hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | BKH SAE kogelklep gemaakt in China staal klep blok, QT500-7 hydraulische kogelklep met G1/2 G3/4 G3/ |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| Werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | HBKH hogedruk rechte kogelklep, hydraulische afsluitklep, aangepaste hydraulische kogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | Fabriek Direct Hydraulische Valve Manifold Block Voor grote mechanische apparatuur |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 230 bar |
| Maximale piekdruk | 38 MPa/ 23 MPa |
| kleptype 1 | SOLENOÏDEkleppen |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagende kleppen |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N grote cartridge magnetoventiel met 5 poort spoel stekker in 3 positie aan/uit bedienin |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Nominale druk van 250 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar max. |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel van 2 posities en 6 richtingen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzeren of aluminium carrosserie of op verzoek materiaal |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Typ van de klep | 6 weg 2-positie magnetoventil |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Oorsprong | China vasteland |