| Productnaam | KSV10-47BL-0-N vier poort spoel klep + twee connector hydraulische standaard klep kan uitwisselen me |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47CL-0-N magnetoventil 4 poort 3 manier hetzelfde met Hydraforce gegraven in magnetoventil met |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Functie | 4 weg 3 positie op afklep |
| Productnaam | KSV104754B-0-N Op maat gemaakte elektrische klep van het type oliepoortcartridge met vierwegdrie-pos |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N met dubbele spoel ER of DG connector hydraulische magnetronsleutel van 5 poorten 3 way |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N cartridge type magnetoventil, hydraulische dubbele aansluiting 5 weg 3 positie aan/uit |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N grote cartridge magnetoventiel met 5 poort spoel stekker in 3 positie aan/uit bedienin |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Nominale druk van 250 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar max. |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel van 2 posities en 6 richtingen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzeren of aluminium carrosserie of op verzoek materiaal |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen en van motorvoertuigen |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Productnaam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen en van motorvoertuigen |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |