| Naam van het product | KSV10-25-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | Hydraulische magnetoventil met 2-positie 3-weg oliecontrole afgesneden ventiel van hydraforce holte |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |
| Naam van het product | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, Ijzer |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 211 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | AT500-7 / 6061-6T |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 35Mpa |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 209Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Naam van het product | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar druk |
| Maximale piekdruk | maximale druk van 310 bar |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |