| Naam van het product | KSV08-40L-0-N SOLENOID cartridge valve spool, 4 PORT, 2 POSITIES DIN43650 OF ER DT04-2P connector |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 110,40 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | KSV10-44 hydraulische klep, rechtstreeks werkende 2-positie 4-wegrichtingsbesturing |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 25 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Naam van het product | KSV10-43-0-N Solenoïde cartridge klep spoel, 4 WAY 2 POSITIES Klep, Solenoïde aan/uit bedieningsklep |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 23 l per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Productnaam | KSV08-47A-0-N hydraulische magnetoventil met dubbele spoel, 4 richting 3 positie, aangesloten/uitges |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47AL-0-N ER of DG twee magnetische spoel in- en uitschakelingssysteem vierweg drie positie |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47BL-0-N hydraulisch magnetoventil met dubbele aansluiting DIN43650 of DT04-2P-gegooid patroon |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47DL-0-N alle soorten stekker in magnetoventil,twin spoelen hydraforce standaard holte cartrid |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie |
| Productnaam | KSV10-47AL-0-N met Hydraforce holte VC10-2 dubbele spoel 3 positie 4 manier spoel magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |