| Productnaam | VBCD-SE-FLV één balansklep met staal QT500-7 blok zink- en nikkellegeringsovvercenterklep |
|---|---|
| Nominale druk | Staal QT500-7: 350 bar |
| Maximale piekdruk | Aluminium 6061-T6: 210 bar |
| Typ van de klep | overcentrale klep / balansklep / dubbele controle overcentrale klep, enkelvoudige controle overcentr |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | enkelbalansventiel |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-ED-A G1/2 met stroom 60L dubbele cartridge overcenter klep, dubbele piloot balans klep |
|---|---|
| Nominale druk | 35 Mpa-staalmateriaaltype |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcentrale klep of evenwichtsklep of dubbele controle overcentrale klep, enkelvoudige controle ove |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | VBCD-ED-A G1/2 met stroom 60L dubbele cartridge overcenter klep, dubbele piloot balans klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | tegenbalansventiel met piloot |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 overcentrale klep, hydraulische een- of tweecartridge balansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MP |
| Typ van de klep | over de middenklep |
| Materiaal van de klep | staal |
| Productnaam | KLCD 3/8 DEFL hoogwaardige stalen klep met zinklegeringsoppervlak G3/8 Overcenter klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk van staal |
| Maximale piekdruk | druk van 210 bar van aluminium |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | KSV08-33L-0-N standaard gegraven cartridge magnetoventil met 24V 12V hydraforce in plaats van hydrau |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie stekker in magnetisch klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N grote cartridge magnetoventiel met 5 poort spoel stekker in 3 positie aan/uit bedienin |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |