| Naam van het product | Gepersonaliseerde klep met hydraulische portionele magnetoventil, proportioneel richtingsklep |
|---|---|
| holte | Volgens de vraag van de klant |
| Nominale druk | 250 bar / 360 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (15 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) Opmerking: om de stroom in beide richtingen te ve |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | hydraulische proportioneel magnetoventil, proportioneel drukverlagend ventiel KDPR08-33 |
|---|---|
| Nominale druk | 241 bar / 351 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) |
| Gemiddeld | olie Medium |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Naam van het product | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | 2weg hoge drukklep/3weg kogelklep /VH2V directe kogelklep/HBKH kogelklep/BKH rechte kogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l / min |
| Werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Naam van het product | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min |
| Werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Naam van het product | hydraulische proportioneel magnetoventil, proportioneel drukverlagend ventiel KDPR08-33 |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) |
| Gemiddeld | Olievloeistof |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Naam van het product | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | hydraulische proportioneel magnetoventil, proportioneel drukverlagend ventiel KDPR08-33 |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) |
| Gemiddeld | olie Medium |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hydraulische explosiebestendige klep, aangepaste hydraulische locakklep, overcentrale k |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | Zes weg twee positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |