| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KDPC05-G3/8 controleventiel met een enkele of dubbele cartridge |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen van machines voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Tubulair type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 |
| Media | Olie |
| Materiaal | VRSL-FL-flange-type hydraulisch afsluitklep, 50L stroom G1/2 pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen voor hydraulische machines |
| Type verbinding | type plaatmontage of buisvorm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSV08-24L-0-N hydraulische cartridge magnetoventil, tweeweg twee positie magnetoventil met draad |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV10-24L-0-N draadloze cartridge hydraulische magnetoventil met 12V of 24V DG ER-connector |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 315 bar, 1 poort druk: 250 Bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV08-35L-0-N 3-weg 2-positie stekker in magnetoventil, cartridge type stroomregeling hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| Werkingsbeginsel | 3 way 2 positie type |
| Productnaam | KSV104754B-0-N Op maat gemaakte elektrische klep van het type oliepoortcartridge met vierwegdrie-pos |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N cartridge type magnetoventil, hydraulische dubbele aansluiting 5 weg 3 positie aan/uit |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | 2 WAY 2 POSITIE magnetoventil |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 360 bar |
| Nominale stroom | 114 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |