| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | Vervaardiging van hydraulische proportioneel magnetoventiel, proportioneel drukverlagend ventiel KDP |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Vloeibare olie |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Naam van het product | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar druk |
| Maximale piekdruk | maximale druk van 310 bar |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | Hydraulisch gecontroleerde schokklep van staalcarrosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische onderdelen |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/pallet/op verzoek |
| Naam van het product | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | maximale druk van 310 bar |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KTS38-21-0-N 2-2 drukverlagend klep 2 manier 2 Hydraforce Omgekeerde proportioneel overloopklep voor |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Productnaam | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | de klep van de drukveiligheid |
|---|---|
| holte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |