| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480 lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Productnaam | hydraulische afblaasklep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | eenvoudig type hydraulisch remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 holte |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... hangt af van je keuze. |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | eenzijdige remklep |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Naam van het product | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2, CV10, CV12...verschillende holtes beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar = 35 Mpa |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| Werkingsbeginsel | een richtings klep |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KDPR08-33-0-N Kaienli aangepaste hydraulische druk verminderen portionele magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Nominale doorstroming | 30 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Productnaam | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee posities tweeweg proportioneel functie |