| Productnaam | KLCD G3/8DE-A twee-pilot-controleventil op stalen klepkarosserie met G3/8 draadgrootte overcentrale |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |
| Productnaam | VRDL-hydraulische sluitklep met dubbelpiloot bediende remklep met 20-100L |
|---|---|
| Toepassing | Reserveonderdelen voor hydraulisch systeem |
| Type verbinding | type plaatmontage en buistype |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | LD1-25-1DTTR-10 Parker in plaats daarvan type hydraulische vergrendelingsklep met dubbele opluchting |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 hydraulisch gecontroleerde controleventil van staalkarosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Productnaam | VH2V Twee-positie 3-weg hoge druk roestvrij staal hydraulische kogelklep KHB afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/Min, kan ook doen als uw verzoek stroom |
| werkingsbeginsel | afsluitklep / hoge druk kogelklep |
| Productnaam | VH3V Direkte kogelklep met hoogwaardig stalen lichaam 2 weg 3 weg recht hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | BKH SAE kogelklep gemaakt in China staal klep blok, QT500-7 hydraulische kogelklep met G1/2 G3/4 G3/ |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| Werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | HBKH hogedruk rechte kogelklep, hydraulische afsluitklep, aangepaste hydraulische kogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Nominale druk van 250 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar max. |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel van 2 posities en 6 richtingen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzeren of aluminium carrosserie of op verzoek materiaal |