| Productnaam | VBCD-DE A Hydraulische overcentrale klep met dubbele balansklep stalen ijzeren lichaam gemaakt van h |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | zesweg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Typ van de klep | 6 weg 2-positie magnetoventil |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 100bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Elektromagnetisch vermogen | 20W |
| Naam van het product | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 100 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480 lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Productnaam | hydraulische afblaasklep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | eenvoudig type hydraulisch remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 holte |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |