| Productnaam | KSV08-47AL-0-N ER of DG twee magnetische spoel in- en uitschakelingssysteem vierweg drie positie |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV104754B-0-N Op maat gemaakte elektrische klep van het type oliepoortcartridge met vierwegdrie-pos |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV10-47B-0-N Ondersteuning OEM ODM hydraulisch systeemontwerp Chinese fabrikant voor hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 gat |
| Druk | 350 bar (5075 psi) |
| Stroompercentage | 22.7 lpm (6 gpm) maximaal bij 207 bar (3000 psi), maximaal 328 ml/Min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N met dubbele spoel ER of DG connector hydraulische magnetronsleutel van 5 poorten 3 way |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Naam van het product | Vervaardiging van hydraulische proportioneel magnetoventiel, proportioneel drukverlagend ventiel KDP |
|---|---|
| holte | volgens het verzoek van de klant |
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | KPV72-30 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | KSV08-40 of DT04-2P-gegooid cartridgeventiel |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 35 Mpa (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | 4 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 11.4L/Min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie vier (enige gesloten kegel, normaal) |