| Productnaam | KPV72-30A hydraulisch magnetoventil, proportioneel stroomklep, ER DG connector 12V 24V 13V 27V propo |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | KFBV-150/550 Ex-proof klep inkapseling Ex-m en vlamvast behuizing Ex-t hydraulische ontploffingsdich |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 55 MPa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Materiaal QT500-7 |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie hydraulische stekker in magnetoventil,2-2 cartrige magnetoventil |
|---|---|
| holte | VC12-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF16-22-0-N Hydraforce vervangend standaard hydraulisch magnetoventil met tweeweg twee positie 12V |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV08-30L-0-N hydraulische magnetoventil drieweg twee positie ER DT04-2P 12V of 24V |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |
| Naam van het product | KSV10-3L-0-N hydraulisch magnetoventil met 2 positie 3 weg oliecontrole afsnijventiel van hydraforce |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Naam van het product | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Productnaam | KSV08-47A-0-N hydraulische magnetoventil met dubbele spoel, 4 richting 3 positie, aangesloten/uitges |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |