| Productnaam | 4 weg 3-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 300 ml/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | zesweg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 100bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Elektromagnetisch vermogen | 20W |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC10-2 standaard geheel |
| Nominale druk | 350 bar = 35 MPa |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Producten | KQHF28H1-25/60 hydraulische magnetoventil met DG- of ER-aansluiting 24V 12V stalen klepcarrière |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Naam van het product | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC06025 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 5L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |