| Naam van het product | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hydraulische explosiebestendige klep, aangepaste hydraulische locakklep, overcentrale k |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | Zes weg twee positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 210bar |
| Maximale piekdruk | 21MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroombereik | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie VC-10 holte met draad hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | cartridge-solenoïde-klep |
| Naam van het product | KSV08-33L-0-N standaard gegraven cartridge magnetoventil met 24V 12V hydraforce in plaats van hydrau |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie stekker in magnetisch klep |
| Naam van het product | KSV08-40L-0-N SOLENOID cartridge valve spool, 4 PORT, 2 POSITIES DIN43650 OF ER DT04-2P connector |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 110,40 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |