| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeem ontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil,stalen carrosseri |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Hydraulische graafmachine oliebron klep, piloot olievoorziening kit, aluminium klep lichaam met golf |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Stalen klep lichaam met diafragma accumulator piloot olievoorziening kit gemaakt in China olie bron |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeemontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil, stalen lichaam me |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren met diafragma accumulator staal klep lichaam graafmachine piloot kle |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Oliepakket van de graafmachine met stalen of aluminium klepkarosserie met drukverlagend klep en cart |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Aluminium 6061-T6 hydraulische magnetoventielcollectoren met diafragma-accumulatorklepgroep |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | KLCD G3/8 DEFL dubbel reliëf type pilootcontrole klep op basis van staal QT500-7 klep lichaam met zi |
|---|---|
| Grootte van de oliepoort | G3/8 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Naam van het product | met zink-nikkellegering 30L 60L 95L hydraulische overcentrale klep, VBSO enkelvoudige tegenbalanskle |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | Tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |