| Productnaam | KLCD-1-2DE met twee balansklep, G1/2 overcentrale klep met dubbele patronen |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Productnaam | SPKH plaat montage kogelklep, Manifold gemonteerde kogelklep, hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | KSV10-24L-0-N draadloze cartridge hydraulische magnetoventil met 12V of 24V DG ER-connector |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 315 bar, 1 poort druk: 250 Bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV12-24-0-N hydraulisch magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil v |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV12-34-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventiel hydraulisch ventiel met driewegdriepositi |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N cartridge type magnetoventil, hydraulische dubbele aansluiting 5 weg 3 positie aan/uit |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Naam van het product | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | KSV08-34-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |