| Productnaam | zesweg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Producten | KQHF28H1-25/60 hydraulische magnetoventil met DG- of ER-aansluiting 24V 12V stalen klepcarrière |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Productnaam | Overstroming veiligheidsventiel |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KDPC05-G3/8 controleventiel met een enkele of dubbele cartridge |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen van machines voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Tubulair type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 |
| Media | Olie |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480 lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Productnaam | hydraulische afblaasklep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |