| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KSPC-G1 / 4 OEM ODM beschikbaar pilot bediend remklep, dubbele verlichting klep op staal lichaam |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | hydraulisch slotklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | een hydraulische sluiting van het type buis- en plaatmontage |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hoogwaardige regelklep met stalen klepkarosserie ex-proof hydraulische klep |
|---|---|
| Druk | Nominale druk 55Mpa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | Exproof-klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen en van motorvoertuigen |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 211 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | AT500-7 / 6061-6T |