| Productnaam | KPR58-38A-0-N Drukverlagend klep met holtegat VC08-3 standaard hydraulisch drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 390 bar (5700 psi) |
| Nominale stroom | 18 lpm max. |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KPRDB-LAN Drukverlagend klep met standaard holtegat T-11A cartridge-type drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KLCD-1-2DE met twee balansklep, G1/2 overcentrale klep met dubbele patronen |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KLCD 3/8 DEFL hoogwaardige stalen klep met zinklegeringsoppervlak G3/8 Overcenter klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk van staal |
| Maximale piekdruk | druk van 210 bar van aluminium |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | VRSD-hydraulische afsluitklep met één patroon met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 controleventil |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/buisvormig |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRSL-FL met stalen klepkarosserie hydraulische patroon piloot bediende remklep |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal QT500-7 |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | buis- of plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRDD-hydraulische klep met twee cartridges met G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 draadgrootte |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische Delen |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 materiaal van de klepblok |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | VRDL-hydraulische sluitklep met dubbelpiloot bediende remklep met 20-100L |
|---|---|
| Toepassing | Reserveonderdelen voor hydraulisch systeem |
| Type verbinding | type plaatmontage en buistype |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |