| Naam van het product | KSV08-33L-0-N standaard gegraven cartridge magnetoventil met 24V 12V hydraforce in plaats van hydrau |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie stekker in magnetisch klep |
| Naam van het product | KSV10-34L-0-N drie-weg twp positie op uitgeschakeld hydraulische magnetoventil hydraforce in plaats |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KSV10-3L-0-N hydraulisch magnetoventil met 2 positie 3 weg oliecontrole afsnijventiel van hydraforce |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 positie 3 Manier |
| Productnaam | KSV08-47C-0-N Solenoïde cartridge klep 3 POSITIE, 4 PORT CLOSED CENTER Solenoïde aan/uit bedieningen |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47AL-0-N ER of DG twee magnetische spoel in- en uitschakelingssysteem vierweg drie positie |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47B-0-N Ondersteuning OEM ODM hydraulisch systeemontwerp Chinese fabrikant voor hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 gat |
| Druk | 350 bar (5075 psi) |
| Stroompercentage | 22.7 lpm (6 gpm) maximaal bij 207 bar (3000 psi), maximaal 328 ml/Min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N cartridge type magnetoventil, hydraulische dubbele aansluiting 5 weg 3 positie aan/uit |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal van staal |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |