| Naam van het product | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Productnaam | KSV10-40-0-N dubbele spoel hydraulische magnetoventil, 2 positie 4 manier aan/uit bedieningsventiel |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 11.40L per minuut |
| werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 ON-OFF-SOLENOID-klep |
| Productnaam | KSV08-47A-0-N hydraulische magnetoventil met dubbele spoel, 4 richting 3 positie, aangesloten/uitges |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47B-0-N Ondersteuning OEM ODM hydraulisch systeemontwerp Chinese fabrikant voor hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 gat |
| Druk | 350 bar (5075 psi) |
| Stroompercentage | 22.7 lpm (6 gpm) maximaal bij 207 bar (3000 psi), maximaal 328 ml/Min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N cartridge type magnetoventil, hydraulische dubbele aansluiting 5 weg 3 positie aan/uit |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Nominale druk van 250 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar max. |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel van 2 posities en 6 richtingen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzeren of aluminium carrosserie of op verzoek materiaal |
| Naam van het product | VBCD-ED-A G1/2 met stroom 60L dubbele cartridge overcenter klep, dubbele piloot balans klep |
|---|---|
| Nominale druk | 35 Mpa-staalmateriaaltype |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcentrale klep of evenwichtsklep of dubbele controle overcentrale klep, enkelvoudige controle ove |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische overcentrale klep, met één of twee cartridges, met een balansklep met een do |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |