| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480 lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | standaard holtegat VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar nominale druk |
| Nominale stroom | 30L/Min nominale doorstroming |
| werkingsbeginsel | eenrichtingscontroleventieltype |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KPV72-30A hydraulisch magnetoventil, proportioneel stroomklep, ER DG connector 12V 24V 13V 27V propo |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | KSP08-25-0-N hydraulische magnetoventil met richtingsfunctie proportioneel ventiel,proportioneel ric |
|---|---|
| Holtegat | 3-4 16 UNF |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KPR58-38A-0-N Verscheidene hydraulische Hydrforce drukverlagend klep, Zon drukverlagend met holte ga |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 390 bar (5700 psi) |
| Nominale stroom | 18 lpm max. |
| werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |