| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | Hydraulische richtingklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Productnaam | VBCD-DE Een dubbele cartridge met doorstroming 40L 60L hydraulische tegenbalans klep met stalen klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor een stalen klepcarrière |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Materiaal | VRDE Met hydraforce-controleventiel met stalen carrosserie hydraulisch piloot bediend vergrendelings |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Materiaal | KDPS5A1-G3/8-FL eenrichtingsverstelventiel met G3/8 pilot bediende remventiel, stalen hydraulische s |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | platenmontage en buisvormige montage |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRDD Dubbele patrooncontroleventiel met twee patroon hydraulische sluitventiel |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | KSV12-24-0-N hydraulisch magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil v |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |