| Productnaam | HBKH hogedruk rechte kogelklep, hydraulische afsluitklep, aangepaste hydraulische kogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SBKH QT500-7 stalen klep met oppervlaktebehandeling zink-nikkellegering hogedruk kogelklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH plaat montage kogelklep, Manifold gemonteerde kogelklep, hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH manifold plaat montage hydraulische 2-weg stalen kogel klep, hoge druk afsnijden klep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | Fabriek Direct Hydraulische Valve Manifold Block Voor grote mechanische apparatuur |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 230 bar |
| Maximale piekdruk | 38 MPa/ 23 MPa |
| kleptype 1 | SOLENOÏDEkleppen |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagende kleppen |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSV08-24L-0-N hydraulische cartridge magnetoventil, tweeweg twee positie magnetoventil met draad |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV10-24L-0-N draadloze cartridge hydraulische magnetoventil met 12V of 24V DG ER-connector |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 315 bar, 1 poort druk: 250 Bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV12-24-0-N hydraulisch magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil v |
|---|---|
| Holtegat | VC12-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |