| Productnaam | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 210 bar aluminium carrosserie |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | Hydraulische kleppencollectoren 12 vlotalge 24 spanning proportioneel magnetoventil, stalen klep kle |
|---|---|
| Nominale druk | 210 bar aluminium carrosserie |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | met zink-nikkellegering 30L 60L 95L hydraulische overcentrale klep, VBSO enkelvoudige tegenbalanskle |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | Tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 21 MPa aluminiumcarrosserie |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 210 bar Hoofdstuk van aluminium |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Pilot-olievoedingseenheid met difraam accumulator met staal- of aulumiumventielcollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | Vervaardiging van hydraulische proportioneel magnetoventiel, proportioneel drukverlagend ventiel KDP |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Vloeibare olie |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Productnaam | KFBV-150/550 Ex-proof klep inkapseling Ex-m en vlamvast behuizing Ex-t hydraulische ontploffingsdich |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 55 MPa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Materiaal QT500-7 |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |