| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | KSV08-47C-0-N Solenoïde cartridge klep 3 POSITIE, 4 PORT CLOSED CENTER Solenoïde aan/uit bedieningen |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | Gepersonaliseerde hydraulische klepcollectoren met aluminiumbodem, hydraforce klepcollectoren China |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren, stalen hydraulische kleppenblok, QT500-7 klepkarosserie met oppervl |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | stalen klepkarosserie met drukverlagend proportioneel magnetoventil hydraulische klepcollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren, nominale stroom 400L elektrische hydraulische magnetoventil met sta |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | OEM ODM beschikbare kleppencollectoren met sloenoïde kleppenbank hydraulisch systeem gebruik proport |
|---|---|
| Nominale druk | voor 6061-6T: 210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | OEM ODM beschikbare kleppencollectoren met sloenoïde kleppenbank hydraulisch systeem gebruik proport |
|---|---|
| Nominale druk | voor 6061-6T: 210 bar aluminium carrosserie |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, druk van staal of aluminium materiaal verschilt |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |