| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeemontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil, stalen lichaam me |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Hydraulische ventielcollectoren met magnetoventil, stalen ventielkarosserie, piloot-olievoorzienings |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | OEM Solenoïde graafmachine Pilot Valve Manifold Hydraulische Pilot Olievoorziening Voor grote produc |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / 220 bar hangt af van het type materiaal van de klepkarosserie |
| Maximale piekdruk | Maximale druk van 36 MPa/22 MPa |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Graafmachine Hydraulisch systeem met piloot oliebron klep, piloot olie toevoer kit met diafragma acc |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeem ontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil,stalen carrosseri |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47BL-0-N hydraulisch magnetoventil met dubbele aansluiting DIN43650 of DT04-2P-gegooid patroon |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Maximaal 328 ml/min bij 210 bar |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |