| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal van staal |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Naam van het product | niet-terugkeercontroleventiel |
|---|---|
| holte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar /350 bar |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| Werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | de klep van de drukveiligheid |
|---|---|
| holte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |
| Productnaam | een eenrichtingsverstelventiel van model KCV08-20 |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 holtegat |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische overcentrale klep, met één of twee cartridges, met een balansklep met een do |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |