| Productnaam | VBCD-SE-FL G1/2 hydraulische overcentrale klep, gemaakt in China staal enkelverlichtingsbalansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor staalmateriaal |
| Maximale piekdruk | 210 bar voor aluminiummaterialen |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Productnaam | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Staalmateriaal |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRSL-FL met stalen klepkarosserie hydraulische patroon piloot bediende remklep |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal QT500-7 |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRDD-hydraulische klep met twee cartridges met G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 draadgrootte |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische Delen |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 materiaal van de klepblok |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | LD1-25-1DTTR-10 Parker in plaats daarvan type hydraulische vergrendelingsklep met dubbele opluchting |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | KSPC-G3/8 met twee veiligheidskleppen QT500-7 op staalklep gebaseerde hydraulische sluitklep |
|---|---|
| Toepassing | Onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | blok van klep van staal |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hoogwaardige regelklep met stalen klepkarosserie ex-proof hydraulische klep |
|---|---|
| Druk | Nominale druk 55Mpa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | Exproof-klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | VH2V Twee-positie 3-weg hoge druk roestvrij staal hydraulische kogelklep KHB afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/Min, kan ook doen als uw verzoek stroom |
| werkingsbeginsel | afsluitklep / hoge druk kogelklep |
| Productnaam | VH3V Direkte kogelklep met hoogwaardig stalen lichaam 2 weg 3 weg recht hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |